Elçin Akdeniz kimdir?

2000 yılında işletme bölümünden ve sonrasında psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun olmuştur. Yüksek lisans için Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji’ye kabul edildi. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöro-Psikoloji bölümünde iki dönem, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde iki dönem, Kanuni Sultan Süleyman Hastanesinde ve Fransız Lape Hastanesinde klinik psikoloji alanında staj çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Elçin Akdeniz evli ve iki çocuk annesidir.

Uzmanlık/İlgi Alanları

Temel Terapi Eğitimi,
Şema Terapi Eğitimi,
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Danışmanlık Yaklaşımı Eğitimi,
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Danışmanlık Yaklaşımı Eğitimi 2. Modülü
Kognitif Davranışçı Psikoterapi Temel Eğitimi,
Benlik Saygısı ve Özgüven KADMER
Kadın Ruh Sağlığı KADMER

DEĞERLERİM

İşte Bazı Değerler

GÜVEN

Bize güvenmek için ihtiyacınız olacak. Sana yalan söylemeyeceğiz. Size yardım edecek doğru kişiye sahip değilsek, size söyleyeceğiz. Yardım edebileceğimizi düşünüyorsak, seninle konuşacağız ve, eğer istersen, o zaman ayarlayacağız.

ADALET

Özel zihinsel sağlık bakımı pahalıdır. Durumunuz için size en uygun maliyetli rota hakkında önerilerde bulunacağız ve bu NHS ise size söyleyeceğiz. Size her zaman maliyeti olabildiğince düşük tutmaya çalışacağız.

UTANÇTAN KURTULMA

Pek çok insan psikolojik zorluklar ve hastalıklar yaşamaktan utanıyor. Hayatın her kesiminden, ünlülerden ve iş liderlerinden evsizlere kadar insanlardan gördük ve duyduk ve yaşamı zor bulma konusunda utanılacak bir şey olmadığını biliyoruz – zaman zaman hepimiz için oluyor.